2011 m. kovo 4 d., penktadienis

ką nuveikti savaitgalį?

taip norisi ką nors nuveikti savaitgalį mieste ar už miesto.. aišku, tradiciškai Kaziuko mugę aplankysiu, ypač Maironio gatvę.. praėjusiais metais tokius gražius dramblius ir virduliukus parsigabenau namo.. tai noriu dar ką nors smagaus ten rasti.. ir jau žmonės  Užgavėnes pradeda šį savaitgalį švęsti.. kas irgi yra puiku..
dar buvo mintis šeštadienį nueiti į Menų Spaustuvę, vaikų spektaklį.. tik kad vaikui temperatūra sukilo.. tai vietoj teatro gal iki Vartų galerijos keliausiu.. orą pajudinsiu kolonoms ten..


dar labai smarkiai vilioja Šeršė Lia Fam filmai.. džiugu, kad yra gabių žmonių, kurie kuria ir organizuoja tokius festivalius.. pažiūrėjus Geresniame pasaulyje, taip jau norisi mesti visus tuos holivudinius filmus su plastmasiniais kaip lėlių aktorių kūnais ir balintais blizgančiais dantimis.. čia, kad ir kiek pasipūtęs pasirodė vienas pagrindinių aktorių (bet labai gražus, tai gal ir nieko tokio), bet filmas stiprus ir mielai antrą kartą pažiūrėčiau.. nustebino, kad po šimto metų filme girdėjau zirziant musę, kai ji nebuvo pagrindinė herojė.. smulkmena, bet kažkaip labai atsikreipė man dėmesys..

tai grįžus iš filmo ant karštųjų dar išstudijavau festivalio programą.. tai labiausiai suviliojo Liūdesio pienas ir Tėve mūsų, kuris esi medyje .. gal pavyks kurią dieną pažiūrėti..

[foto: kinopasaka.lt]

2 komentarai:

Norako rašė...

Aš irgi labai labai noriu į "Tėve mūsų, kuris esi medyje" - va kaip tik ką tik nusižiūrėjau :-)

Kristė rašė...

geras subtilus filmas, stipri pagrindinė aktorė - mielai pažiūrėčiau ir dar kartą.. pirmą kartą labai nekantrumas ėmė dėl to medžio, dabar jau ramiau pažiūrėčiau ;-)