2010 m. rugpjūčio 2 d., pirmadienis

mūsų dienos kaip šventė

ar žinot, kaip valgo du mažus vaikus auginanti mama?

kokio didumo kąsniais vartoja maistą iš savo lėkštės? nes valgymu tą procesą sunkiai galima būtų beapibūdinti.. ir nesvarbu, kiek vaikas miega, valandą, dvi ar tris, bet jeigu jūs jau pasigaminote valgyti ir su savo lėkštė tuštutėliausiu skrandžiu artinatės prie stalo, jis būtinai pabus.. taigi, jeigu netyčia jums ir pavyko pradėti valgyti tyloje, baigsite arba riksmo fone kimšdama dideliais kąsniais maistą, arba su rausvaskruosčiu kūdikiu ant kelių, kuris vis taikosi pagriebti jūsų šakutę.. arba smagiai sau bumpsi kojomis į jūsų lėkštės kraštą..

o kavos gėrimo ritualas?

na, ką aš galiu pasakyti.. išlieka bent malonumas nešiotis kavos puodelį visur su savimi ir uosti nuostabų kavos aromatą.. nes kaip besitaikytumėt prisėsti ir maloniai susikaupusi gurkštelėti bent pirmą svaigųjį gurkšnį.. finale gersite arba šaltą kavą, arba tiesiog susipilsite ją kokiais trim dideliais gurkšniais..

grožio procedūros?

o jūs pati tokių dar norite? hmm.. keistas tas jūsų noras.. na, sureguliavus vaikų valgymo, žaidimų ir poilsio srautus, galite bandyti.. bet kaip betrumpintumėte visas įmanomas procedūras iki privalomo minimumo, ir plaukų ar veido kaukes laikysit ne ant pakuotės nurodytas 10 min., o tik 3 min... nesidžiaukite, kad iš dušo išnirote, kaip naujai gimusi ir dvelkianti nuostabia gaiva..  vos tik paimsite vaikelį ant rankų, jis būtinai dar bent truputėlį atpils pienuko ant naujai apsivilktos jūsų palaidinukės..

na, o jeigu turėjote tiek įžūlumo, kad suplanavote išvažiuoti kur nors viena, be vaikų???

tada jau prieš jus sukils visos gamtos stichijos.. be to, kad tragiškai nėra ką apsirengti.. nes nuo to begalinio tūnojimo ne tik kad namuose, bet virtuvėje jau nesinori nei to trumpo sijonėlio, nei anų aptemptų kelnių.. ir jus išleido lygiai iki 13.30 val.. ir jūs jau mintyse smulkiai suplanavote, kur leisite tas dvi valandas.. tik kažkodėl jūsų auklė su nuostaba žiūri į jūsų optimizmą taip visur suspėti.. nes pasirodo, kol atnešėt iš visų kambarių ir pasviečių visus jūsų mažom atžalėlėm galbūt reikalingus daiktus.. kol supasakojot visas įmanomas situacijas ir jų sprendimo variantus.. tai nejučia jūsų dvi valandos ištirpo iki 1 val. ir mizernų 15 min... ir lyg dar to būtų maža, dėl nesuprantamos priežasties, dingo namuose elektra.. o tai reiškia, kad jums per dvi sekundes reikia sužinoti, kaip atidaryti garažo vartus be elektros, ir kaip atidaryti kiemo vartus be tos pačios elektros.. nes kitu atveju, visas jūsų pasivažinėjimas jau tuoj pakibs ant plonyčio būti ar nebūti siūlo..

na, bet jei jūs pagalvojote, kad čia mano dienų aktualijos, tai skubu jums pranešti, kad namie pas mane auga ne vaikučiai, o maži angelėliai.. ir nekamuoja mūsų nei dvimečių krizės su visais savarankiškumo proveržiais, nei stipriai išreikštas mažosios noras neiti miegoti, kai jau lūžinėja ir yra migdoma jau beveik 1,5 val...

argi jos galėtų elgtis ne tobulai?


3 komentarai:

Mildi rašė...

ei, o kur dar suo? Kristina, pamirsai suni;) musu suo susirgo visom imanomom ligom, kad butu linksmiau ir atitrauktu demesi nuo dvieju angeleliu. reikejo tept ji visokiom pomadom ir daryt visokias proceduras;)

kaip puikiai viska suprantu. bet drasos svajot apie grozio proceduras tai neturiu, o ka sneket NET apie dvieju su puse valandu isvyka vaiku. na jei isseina istrukt pusvalandziui be vaiku, tai tas pusvalandis buna su sunim:)

ir tas kramtymas kosminiu greiciu ir atsalusi kava..

bet kai tie du angeleliai issisiepia (kartais siepiasi ir suo) iki ausu, pamirstu visus mintinius pabumbejimus apie liudna mamu dalia.
siunciu didelius linkejimus
M.

Mildi rašė...

p.s. kaip smagu, kad pagaliau parasei;))

Kristė rašė...

o, jau grįžot! valio!

gyventumėt arčiau, paganytume ir jūsų vaikus, ir šunį!

ai, šuo mūsų tai vis kieme bastosi, tai nelabai ir pareikalauja mano laiko.. tik kartais dėmesio, kad ausį pakasyčiau ;-)

o jūsiškis tikiuosi jau išgijo ;-))