2010 m. balandžio 21 d., trečiadienis

aš, Fellini

"..kai aš pirmą sykį pasakojau, kaip pabėgau su cirku, tai buvo dar visai kuklutė istorija.. kaskart ją vis pasakodamas, savo atsiminimuose nuolat dariausi truputį vyresnis, negu tada iš tikrųjų buvau.. tuose atsiminimuose aš senėjau pradžioje mėnesiais, vėliau metais.. ta istorija buvo ne tiek mano tikrųjų išgyvenimų, o daugiau trokštamų vaizdinių vaisius.. kadangi daugelį metų pasakojau tokią pagražintą jų versiją, ji galų gale man virto tikresne už pačią tikrovę.. tačiau vieną dieną tuos atsiminimus iš manęs kažkas pavogė pareiškęs, kad sumelavau.. kai kurie žmonės yra tokie..
man būtų nepaprastai smagu, jeigu su cirku būčiau klajojęs kelis mėnesius, bet iš tikrųjų, matyt, tai truko tik vieną popietę.." citata iš  Ch. Chandler "Aš, Fellini"..

visi turbūt turim tokių ryškių istorijų prisiminimuose.. net nežinia, nei kada vykusių, nei kur..  ten mums ir du metai, ir septyni tuo pačiu metu.. ir visas vaizdas matosi lyg stovint kur po stalu.. panašiai iš tokio aukščio.. spalvos labai ryškios, net blizgančios nuo to grynumo..

įdomu būtų sužinoti, ką vaikas mato savo akimis..

Komentarų nėra: