2010 m. lapkričio 16 d., antradienis

gal į teatrą su vaikais?

su dukruliu atidarėm teatro sezoną.. didelis malonumas su tokiu paaugintu vaikiuku kur nors pakeliauti.. taigi. pirmai pradžiai aplankėm Stalo teatro Avinėlio kelionė. įspūdžiai teigiami. dabar rezgu mintis, kas galėtų būti toliau.

pasirinkimas toks:
Peliukas gitaroje - gruodžio 12 d.

,,Peliukas gitaroje“ - tai muzikinis spektaklis visai šeimai, kuriame vaidina Sibiro lėlių meistro - Vladimiro Zacharovo ypatingos plastikos lėlė - Peliukas. Atkeliavęs 4000 kilometrų iš Tomsko miesto ir kvepiantis kedro medžiu, Peliukas kartu su gyvai muzikuojančiu gitaristu kuria istoriją: kartą gražioje pievoje gyveno Peliukas. Jis džiaugėsi saulės šiluma, klausėsi paukščių čiulbėjimo, varlių kvarkimo, o šiltomis vasaros naktimis regėdavo sapnus apie meilę. Bet vieną dieną atvažiavo traktoriai ir pavertė pievą asfaltuota dykyne. Peliukas iškeliavo į platųjį pasaulį. Atvykęs į miestą apsigyveno muzikos garsų karalystėje - instrumentų parduotuvėje...
Scenoje nepamatysime nei virš rugių lauko skraidančių paukščių, nei šokuojančių varlių, nei traktorių, atvykusių ardyti nuostabaus Peliuko pasaulio, nei griežto parduotuvės direktoriaus... Visa tai sukuriama pasitelkiant lėlės plastiką, muzikos garsus ir paprastus kasdienius daiktus."

Kas tas Grufas? - pagal mūsų tėtuko mėgiamą knygutę. Lapkričio 27 d.

„Kas tas Grufas?“ - vienos dalies spektaklis vaikams nuo 2 iki 7 metų pagal anglų rašytojos Julia Donaldson ir iliustratoriaus Axel Scheffler knygą „Grufas“. Parašyta 1999 m., tais pačiais metais apdovanota aukso medaliu Nestle Smarties Book Prize kategorijoje – knygos vaikams nuo 0 iki 5 metų. Iki šiol išleista 3,5 miliojono egzempliorių tiražu, išversta į 31 kalbą.
Yra sakoma „baimės didelės akys“. Kiekvienas žmogus turi įvairių baimių ir daugelis bijo su jomis kovoti. Augdami vaikai turi įvairiausių baimių. Ir kuo jie toliau auga, tuo baimių daugėja. Jeigu su jomis nekovoji, jos gali tave nugalėti. Šiuo spektakliu jo kūrėjai nori paneigti posakį „baimės didelės akys“."

Keistuolių teatro Mamulė Mū - lapkričio 28 d.

"Keistuolių teatro spektaklis "Mamulė Mū" - tai pasakojimas apie labai skirtingų būtybių draugystę.
Karvė Mamulė Mū (Aldona Vilutytė, Vesta Šumilovaitė) - romantikė ir avantiūristė, nepabūgusi net į medį įsiropšti. Kita ūkio gyventoja - žvali, aikštinga ir ištikima Varna (Marija Korenkaitė), priešingai nei jos avantiūristė bičiulė, tvirtai stovi, tiksliau - tupi, ant žemės.
Pasaką apie iš pirmo žvilgsnio neįmanomą draugystę seka šmaikštuolis Ūkininkas (Vaidotas Žitkus), kuriam talkina linksmas jaunųjų ūkininkų orkestrėlis. "

info iš:
www.keistuoliai.lt
www.staloteatras.lt
www.vmt.lt

Komentarų nėra: