2010 m. spalio 14 d., ketvirtadienis

jų žvilgsniai maldauja pasiimti juos namo

paveikslai.lt tiek visko prisižiūrėjau ir tiek visko užsimaniau, kad net galva susisuko.. čia keli Gražvydos Andrijauskaitės darbeliai.. žiūrėčiau ir žiūrėčiau..

 jau besimaudančių keletas yra pas mane ant sienų, bet šita sparnuota būtybė irgi super...šiaip žiauriai nemėgstu katinų.. na, bet jie tokie charakteringi, kad negaliu likti abejinga bent jau jų atvaizdams.. nors jei rasčiau sau artimą katiną, tai tikrai priglobčiau.. na, dar ir šunį, ir triušį gal kokį.. gyvūnijos pasaulyjeeeee..
nelabai jaunatviškas mergaitės veidas.. kaip iš Alisos stebuklų šalyje.. 


mano didžioji pupa uoga tokia didelė braškiautoja, kad skynė braškes iki pat šalnų..ir tau merkiu akį, katinečia tokia tipiška stilinga ponia iš dailininkų sąjungos arba Vilniaus modelių namų.. išgriūti nuo tokių galima.. 
šuniukas Vaciukas turi sparnelius


..."Iš Gražvydos darbų į mus žvelgia daugybė personažų iš kažkada girdėtų pasakų, įsivaizduojami vaikystės draugai, augintiniai, kokius svajojome turėti, ir tokie žmonės, kokius mes matėme jau gan seniai. Visų jų žvilgsniai maldauja pasiimti juos namo, nepalikti vienų įkalintų paveikslo rėmuose, savo fantazija suteikti jiems gyvybės. "... tai jau tikrai, kad maldauja pasiimti namo...

viską ir dar daug radau http://www.paveikslai.lt/

Komentarų nėra: